Doğru kadını buldunuz, çok şanslı olduğunuzu düşünüyorsunuz. Onunla bütün ömrünüzü geçirmek istiyor ve bir an önce evlenme teklifi etmek için sabırsızlanıyorsunuz. Gelelim evlenme teklifini nasıl edeceğinize. Orijinal ve sizin için özel bir anlam içeren evlenme teklifi her zaman daha etkileyicidir. Arkadaşlarınıza, gelecekte çocuklarınıza anlatacağınız bu an evliliğinizin ilk basamağını oluşturur ve çok özeldir.  Sevgilinizi ne kadar çok sevdiğinizi  ve değer verdiğinizi gözler önüne serer. Bu yazıda bazı evlenme teklifi örneklerini sizin için derledim. İster ilham alabilir, ister de sevgilinizin büyüleneceğini düşündüğünüz bir tanesini gelecekteki eşiniz için organize edebilirsiniz.  Ya da bunlar çok klişe ya ben öyle bir evlenme teklifi edeceğim ki çıtayı kaf dağına çıkaracağım diyorsanız yaptığınız evlenme teklifini balayirotam.com okuyucularıyla paylaşabilirsiniz.

1.) İşte size eşsiz ve unutulmayacak bir fırsat sevgilinizle bir İtalya gezisi planlayın ve gondol geziniz esnasında ona evlenme teklifi edin.

2.) Sevdiği sanatçının konserine bilet alın. Bütün gözler üzerinizdeyken ona evlenme teklifi edin  sanatçı sevgilinizin en sevdiği şarkısını sizin için söylesin.

3.) Balayı için de oldukça tercih edilen Yunanistan’nın romantik adası Santorinide gün batımında evlenme teklifi edin.

4.) Yat kiralayıp boğaz köprüsüne lazerle aşkınızı yazdırın. Sadece bu organizasyon için kurulmuş ajanslar bile var. Organizasyonu tamamen kendileri ayarlıyorlar, size sadece eşlik etmek kalıyor.

5.) Sevimli dostlarınızı da organizasyonunuza dahil edip onların sevimli ve masum hallerinden faydalanabilirsiniz.:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir